Terminarz IV liga pomorska Sezon 2020/2021

wszystkie

 

 

1 Kolejka

Chojniczanka II Chojnice
Jaguar Gdańsk
11:00 | 01.08.2020
Sokół Zblewo
Wda Lipusz
11:00 | 01.08.2020
Gedania Gdańsk
Lechia II Gdańsk
11:00 | 01.08.2020
Stolem Gniewino
Kaszubia Kościerzyna
13:00 | 01.08.2020
Anioły Garczegorze
Cartusia Kartuzy
15:00 | 01.08.2020
Powiśle Dzierzgoń
Wierzyca Pelplin
17:00 | 01.08.2020
Gryf Słupsk
GKS Kowale
17:00 | 01.08.2020
Pogoń Lębork
Jantar Ustka
17:00 | 01.08.2020
MKS Władysławowo
Arka II Gdynia
11:00 | 02.08.2020
GOSRiT Luzino
Gwiazda Karsin
13:00 | 02.08.2020

2 Kolejka

Gwiazda Karsin
Kaszubia Kościerzyna
11:00 | 08.08.2020
Cartusia Kartuzy
Powiśle Dzierzgoń
11:00 | 08.08.2020
Arka II Gdynia
Anioły Garczegorze
11:00 | 08.08.2020
Wda Lipusz
MKS Władysławowo
12:00 | 08.08.2020
GKS Kowale
Gedania Gdańsk
14:00 | 08.08.2020
Wierzyca Pelplin
Pogoń Lębork
17:00 | 08.08.2020
Jantar Ustka
Gryf Słupsk
17:30 | 08.08.2020
Chojniczanka II Chojnice
Sokół Zblewo
11:00 | 09.08.2020
Jaguar Gdańsk
Grom Nowy Staw
13:00 | 09.08.2020
Lechia II Gdańsk
GOSRiT Luzino
17:00 | 09.08.2020

3 Kolejka

Kaszubia Kościerzyna
Lechia II Gdańsk
18:00 | 13.08.2020
MKS Władysławowo
Chojniczanka II Chojnice
11:00 | 15.08.2020
Wda Lipusz
Anioły Garczegorze
11:00 | 15.08.2020
Gedania Gdańsk
Jantar Ustka
11:00 | 15.08.2020
Grom Nowy Staw
Stolem Gniewino
14:00 | 15.08.2020
Powiśle Dzierzgoń
Arka II Gdynia
17:00 | 15.08.2020
Pogoń Lębork
Cartusia Kartuzy
17:00 | 15.08.2020
Gryf Słupsk
Wierzyca Pelplin
17:00 | 15.08.2020
GOSRiT Luzino
GKS Kowale
13:30 | 16.08.2020
Sokół Zblewo
Jaguar Gdańsk
17:00 | 18.08.2020

4 Kolejka

Cartusia Kartuzy
Gryf Słupsk
11:00 | 22.08.2020
Chojniczanka II Chojnice
Anioły Garczegorze
11:00 | 22.08.2020
Sokół Zblewo
MKS Władysławowo
11:00 | 22.08.2020
Arka II Gdynia
Pogoń Lębork
12:00 | 22.08.2020
GKS Kowale
Kaszubia Kościerzyna
14:00 | 22.08.2020
Wda Lipusz
Powiśle Dzierzgoń
14:00 | 22.08.2020
Jantar Ustka
GOSRiT Luzino
15:00 | 22.08.2020
Gwiazda Karsin
Grom Nowy Staw
17:00 | 22.08.2020
Wierzyca Pelplin
Gedania Gdańsk
17:00 | 22.08.2020
Jaguar Gdańsk
Stolem Gniewino
11:00 | 23.08.2020

5 Kolejka

Gedania Gdańsk
Cartusia Kartuzy
11:00 | 29.08.2020
Kaszubia Kościerzyna
Jantar Ustka
11:00 | 29.08.2020
MKS Władysławowo
Jaguar Gdańsk
16:00 | 29.08.2020
Stolem Gniewino
Gwiazda Karsin
16:00 | 29.08.2020
Powiśle Dzierzgoń
Chojniczanka II Chojnice
17:00 | 29.08.2020
Pogoń Lębork
Wda Lipusz
17:00 | 29.08.2020
Gryf Słupsk
Arka II Gdynia
17:00 | 29.08.2020
Anioły Garczegorze
Sokół Zblewo
12:00 | 30.08.2020
GOSRiT Luzino
Wierzyca Pelplin
18:00 | 30.08.2020
Grom Nowy Staw
Lechia II Gdańsk
12:00 | 21.11.2020

6 Kolejka

Jaguar Gdańsk
Gwiazda Karsin
11:00 | 05.09.2020
Cartusia Kartuzy
GOSRiT Luzino
11:00 | 05.09.2020
Arka II Gdynia
Gedania Gdańsk
11:00 | 05.09.2020
GKS Kowale
Grom Nowy Staw
14:00 | 05.09.2020
Wda Lipusz
Gryf Słupsk
15:00 | 05.09.2020
Sokół Zblewo
Powiśle Dzierzgoń
16:00 | 05.09.2020
Wierzyca Pelplin
Kaszubia Kościerzyna
17:00 | 05.09.2020
Chojniczanka II Chojnice
Pogoń Lębork
11:00 | 06.09.2020
Anioły Garczegorze
MKS Władysławowo
13:00 | 06.09.2020
Lechia II Gdańsk
Stolem Gniewino
16:00 | 06.09.2020

7 Kolejka

Kaszubia Kościerzyna
Cartusia Kartuzy
11:00 | 12.09.2020
Gwiazda Karsin
Lechia II Gdańsk
11:00 | 12.09.2020
Wda Lipusz
Gedania Gdańsk
12:00 | 12.09.2020
Grom Nowy Staw
Jantar Ustka
14:00 | 12.09.2020
Powiśle Dzierzgoń
MKS Władysławowo
16:00 | 12.09.2020
Stolem Gniewino
GKS Kowale
16:00 | 12.09.2020
Pogoń Lębork
Sokół Zblewo
17:00 | 12.09.2020
Gryf Słupsk
Chojniczanka II Chojnice
17:00 | 12.09.2020
Anioły Garczegorze
Jaguar Gdańsk
13:00 | 13.09.2020
GOSRiT Luzino
Arka II Gdynia
11:00 | 22.11.2020

8 Kolejka

Gedania Gdańsk
Chojniczanka II Chojnice
12:00 | 19.09.2020
Anioły Garczegorze
Powiśle Dzierzgoń
13:00 | 19.09.2020
GKS Kowale
Gwiazda Karsin
14:00 | 19.09.2020
Wda Lipusz
GOSRiT Luzino
15:00 | 19.09.2020
Sokół Zblewo
Gryf Słupsk
16:00 | 19.09.2020
MKS Władysławowo
Pogoń Lębork
16:00 | 19.09.2020
Jantar Ustka
Stolem Gniewino
17:00 | 19.09.2020
Wierzyca Pelplin
Grom Nowy Staw
17:00 | 19.09.2020
Lechia II Gdańsk
Jaguar Gdańsk
11:00 | 20.09.2020
Arka II Gdynia
Kaszubia Kościerzyna
11:00 | 20.09.2020

9 Kolejka

Gedania Gdańsk
Sokół Zblewo
11:00 | 26.09.2020
Cartusia Kartuzy
Grom Nowy Staw
11:00 | 26.09.2020
Pogoń Lębork
Anioły Garczegorze
14:00 | 26.09.2020
GOSRiT Luzino
Chojniczanka II Chojnice
15:00 | 26.09.2020
Powiśle Dzierzgoń
Jaguar Gdańsk
16:00 | 26.09.2020
Gryf Słupsk
MKS Władysławowo
16:00 | 26.09.2020
Kaszubia Kościerzyna
Wda Lipusz
16:00 | 26.09.2020
Stolem Gniewino
Wierzyca Pelplin
16:00 | 26.09.2020
Gwiazda Karsin
Jantar Ustka
12:00 | 27.09.2020
Lechia II Gdańsk
GKS Kowale
15:00 | 27.09.2020

10 Kolejka

Cartusia Kartuzy
Stolem Gniewino
11:00 | 03.10.2020
Arka II Gdynia
Grom Nowy Staw
11:00 | 03.10.2020
MKS Władysławowo
Gedania Gdańsk
14:00 | 03.10.2020
Powiśle Dzierzgoń
Pogoń Lębork
14:00 | 03.10.2020
Jaguar Gdańsk
GKS Kowale
15:00 | 03.10.2020
Anioły Garczegorze
Gryf Słupsk
15:00 | 03.10.2020
Jantar Ustka
Lechia II Gdańsk
16:00 | 03.10.2020
Wierzyca Pelplin
Gwiazda Karsin
16:00 | 03.10.2020
Chojniczanka II Chojnice
Kaszubia Kościerzyna
11:00 | 04.10.2020
Sokół Zblewo
GOSRiT Luzino
11:00 | 04.10.2020

11 Kolejka

Gedania Gdańsk
Anioły Garczegorze
11:00 | 10.10.2020
Gwiazda Karsin
Cartusia Kartuzy
13:00 | 10.10.2020
Grom Nowy Staw
Wda Lipusz
14:00 | 10.10.2020
Stolem Gniewino
Arka II Gdynia
14:00 | 10.10.2020
GKS Kowale
Jantar Ustka
14:00 | 10.10.2020
Gryf Słupsk
Powiśle Dzierzgoń
15:00 | 10.10.2020
Kaszubia Kościerzyna
Sokół Zblewo
15:00 | 10.10.2020
Pogoń Lębork
Jaguar Gdańsk
16:00 | 10.10.2020
GOSRiT Luzino
MKS Władysławowo
13:30 | 11.10.2020
Lechia II Gdańsk
Wierzyca Pelplin
14:00 | 11.10.2020

12 Kolejka

Jaguar Gdańsk
Jantar Ustka
11:00 | 17.10.2020
Arka II Gdynia
Gwiazda Karsin
11:00 | 17.10.2020
MKS Władysławowo
Kaszubia Kościerzyna
13:00 | 17.10.2020
Powiśle Dzierzgoń
Gedania Gdańsk
14:00 | 17.10.2020
Wierzyca Pelplin
GKS Kowale
15:00 | 17.10.2020
Wda Lipusz
Stolem Gniewino
15:00 | 17.10.2020
Chojniczanka II Chojnice
Grom Nowy Staw
15:00 | 17.10.2020
Pogoń Lębork
Gryf Słupsk
15:00 | 17.10.2020
Cartusia Kartuzy
Lechia II Gdańsk
11:00 | 18.10.2020
Anioły Garczegorze
GOSRiT Luzino
13:00 | 18.10.2020

13 Kolejka

Gedania Gdańsk
Pogoń Lębork
11:00 | 24.10.2020
Kaszubia Kościerzyna
Anioły Garczegorze
14:00 | 24.10.2020
Grom Nowy Staw
Sokół Zblewo
14:00 | 24.10.2020
Gwiazda Karsin
Wda Lipusz
14:00 | 24.10.2020
GKS Kowale
Cartusia Kartuzy
14:00 | 24.10.2020
Gryf Słupsk
Jaguar Gdańsk
15:00 | 24.10.2020
Stolem Gniewino
Chojniczanka II Chojnice
15:00 | 24.10.2020
Jantar Ustka
Wierzyca Pelplin
18:30 | 24.10.2020
Lechia II Gdańsk
3:0
(walkower)
Arka II Gdynia
10:00 | 25.10.2020
GOSRiT Luzino
Powiśle Dzierzgoń
13:30 | 25.10.2020

14 Kolejka

Jaguar Gdańsk
Wierzyca Pelplin
11:00 | 31.10.2020
Arka II Gdynia
GKS Kowale
11:00 | 31.10.2020
Wda Lipusz
Lechia II Gdańsk
11:00 | 31.10.2020
MKS Władysławowo
Grom Nowy Staw
11:00 | 31.10.2020
Gryf Słupsk
Gedania Gdańsk
11:00 | 31.10.2020
Powiśle Dzierzgoń
Kaszubia Kościerzyna
13:00 | 31.10.2020
Chojniczanka II Chojnice
Gwiazda Karsin
14:00 | 31.10.2020
Sokół Zblewo
Stolem Gniewino
14:00 | 31.10.2020
Pogoń Lębork
GOSRiT Luzino
14:00 | 31.10.2020
Cartusia Kartuzy
Jantar Ustka
11:00 | 21.11.2020

15 Kolejka

Kaszubia Kościerzyna
Pogoń Lębork
11:00 | 07.11.2020
Lechia II Gdańsk
Chojniczanka II Chojnice
11:00 | 07.11.2020
Wierzyca Pelplin
Cartusia Kartuzy
11:00 | 07.11.2020
Grom Nowy Staw
Anioły Garczegorze
13:00 | 07.11.2020
Stolem Gniewino
MKS Władysławowo
14:00 | 07.11.2020
Gwiazda Karsin
Sokół Zblewo
14:00 | 07.11.2020
GKS Kowale
Wda Lipusz
14:00 | 07.11.2020
Jantar Ustka
Arka II Gdynia
15:00 | 07.11.2020
Gedania Gdańsk
Jaguar Gdańsk
13:30 | 08.11.2020
GOSRiT Luzino
Gryf Słupsk
13:30 | 08.11.2020

16 Kolejka

Jaguar Gdańsk
Cartusia Kartuzy
11:00 | 11.11.2020
Sokół Zblewo
Lechia II Gdańsk
11:00 | 11.11.2020
Gedania Gdańsk
GOSRiT Luzino
11:00 | 11.11.2020
Jantar Ustka
Wda Lipusz
11:45 | 11.11.2020
Arka II Gdynia
Wierzyca Pelplin
13:00 | 11.11.2020
MKS Władysławowo
Gwiazda Karsin
13:00 | 11.11.2020
Grom Nowy Staw
Powiśle Dzierzgoń
13:00 | 11.11.2020
Kaszubia Kościerzyna
Gryf Słupsk
13:00 | 11.11.2020
Chojniczanka II Chojnice
GKS Kowale
14:00 | 11.11.2020
Anioły Garczegorze
Stolem Gniewino
14:00 | 11.11.2020

17 Kolejka

Jaguar Gdańsk
GOSRiT Luzino
11:00 | 14.11.2020
Kaszubia Kościerzyna
Gedania Gdańsk
11:00 | 14.11.2020
Gwiazda Karsin
Anioły Garczegorze
11:00 | 14.11.2020
Lechia II Gdańsk
MKS Władysławowo
11:00 | 14.11.2020
Jantar Ustka
Chojniczanka II Chojnice
12:00 | 14.11.2020
Wierzyca Pelplin
Wda Lipusz
12:00 | 14.11.2020
Grom Nowy Staw
Pogoń Lębork
13:00 | 14.11.2020
Stolem Gniewino
Powiśle Dzierzgoń
14:00 | 14.11.2020
Cartusia Kartuzy
Arka II Gdynia
14:00 | 14.11.2020
GKS Kowale
Sokół Zblewo
15:00 | 14.11.2020

18 Kolejka

Jaguar Gdańsk
Arka II Gdynia
11:00 | 06.03.2021
Chojniczanka II Chojnice
Wierzyca Pelplin
11:00 | 06.03.2021
MKS Władysławowo
GKS Kowale
13:00 | 06.03.2021
Anioły Garczegorze
Lechia II Gdańsk
13:00 | 06.03.2021
Pogoń Lębork
Stolem Gniewino
14:00 | 06.03.2021
Powiśle Dzierzgoń
Gwiazda Karsin
15:00 | 06.03.2021
Wda Lipusz
Cartusia Kartuzy
15:30 | 06.03.2021
Jantar Ustka
Sokół Zblewo
17:00 | 06.03.2021
GOSRiT Luzino
Kaszubia Kościerzyna
13:00 | 07.03.2021
Gryf Słupsk
Grom Nowy Staw
16:00 | 24.03.2021

19 Kolejka

Kaszubia Kościerzyna
Jaguar Gdańsk
18:00 | 12.03.2021
Grom Nowy Staw
Gedania Gdańsk
13.03.2021
Stolem Gniewino
Gryf Słupsk
13.03.2021
Gwiazda Karsin
Pogoń Lębork
13.03.2021
Lechia II Gdańsk
Powiśle Dzierzgoń
13.03.2021
GKS Kowale
Anioły Garczegorze
13.03.2021
Jantar Ustka
MKS Władysławowo
13.03.2021
Wierzyca Pelplin
Sokół Zblewo
13.03.2021
Cartusia Kartuzy
Chojniczanka II Chojnice
13.03.2021
Arka II Gdynia
Wda Lipusz
13.03.2021

20 Kolejka

MKS Władysławowo
Wierzyca Pelplin
20.03.2021
Anioły Garczegorze
Jantar Ustka
20.03.2021
Powiśle Dzierzgoń
GKS Kowale
20.03.2021
Pogoń Lębork
Lechia II Gdańsk
20.03.2021
Gryf Słupsk
Gwiazda Karsin
20.03.2021
Gedania Gdańsk
Stolem Gniewino
20.03.2021
GOSRiT Luzino
Grom Nowy Staw
20.03.2021
Jaguar Gdańsk
Wda Lipusz
20.03.2021
Chojniczanka II Chojnice
Arka II Gdynia
20.03.2021
Sokół Zblewo
Cartusia Kartuzy
20.03.2021

21 Kolejka

Grom Nowy Staw
Kaszubia Kościerzyna
27.03.2021
Stolem Gniewino
GOSRiT Luzino
27.03.2021
Gwiazda Karsin
Gedania Gdańsk
27.03.2021
Lechia II Gdańsk
Gryf Słupsk
27.03.2021
GKS Kowale
Pogoń Lębork
27.03.2021
Jantar Ustka
Powiśle Dzierzgoń
27.03.2021
Wierzyca Pelplin
Anioły Garczegorze
27.03.2021
Cartusia Kartuzy
MKS Władysławowo
27.03.2021
Arka II Gdynia
Sokół Zblewo
27.03.2021
Wda Lipusz
Chojniczanka II Chojnice
27.03.2021