Ekstraklasa 2023/2024

[ pełna tabela ]
1. Śląsk Wrocław 22 44 (31-16)
2. Jagiellonia Białystok 22 44 (50-30)
3. Lech Poznań 22 40 (36-26)
4. Pogoń Szczecin 22 39 (43-25)
5. Legia Warszawa 22 37 (33-26)
6. Raków Częstochowa 21 36 (39-25)
7. Stal Mielec 22 32 (29-30)
8. Górnik Zabrze 22 32 (29-26)
9. Widzew Łódź 22 28 (28-31)
10. Zagłębie Lubin 22 27 (25-36)
11. Piast Gliwice 22 26 (19-19)
12. Cracovia 22 26 (29-29)
13. Radomiak Radom 22 25 (24-33)
14. Warta Poznań 22 24 (22-27)
15. Puszcza Niepołomice 22 23 (28-39)
16. Korona Kielce 21 21 (24-28)
17. Ruch Chorzów 22 15 (23-36)
18. Łódzki KS 22 9 (15-45)

Statystyki

14 Erik Exposito (Śląsk Wrocław)
11 Ilja Szkurin (Stal Mielec)
10 Kamil Grosicki (Pogoń Szczecin)
9 Bartłomiej Wdowik (Jagiellonia Białystok)
8 Pedro Henrique (Radomiak Radom)
8 Jesús Imaz (Jagiellonia Białystok)
8 Efthymios Kolouris (Pogoń Szczecin)
8 Daniel Szczepan (Ruch Chorzów)
8 Kamil Grosicki (Pogoń Szczecin)
8 Dominik Marczuk (Jagiellonia Białystok)
6 Maciej Domański (Stal Mielec)
6 Benjamin Källman (Cracovia)
6 Ilja Szkurin (Stal Mielec)
6 Paweł Wszołek (Legia Warszawa)
5 Kacper Chodyna (Zagłębie Lubin)
5 Jorge Felix (Piast Gliwice)
9 Josue Pesqueira (Legia Warszawa)
8 Artur Crăciun (Puszcza Niepołomice)
8 Patryk Dziczek (Piast Gliwice)
8 Peter Pokorny (Śląsk Wrocław)
8 Raphael Rossi (Radomiak Radom)
8 Maciej Sadlok (Ruch Chorzów)
7 Marco Ehmann (Stal Mielec)
7 Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa)

I liga 2023/2024

[ pełna tabela ]
1. Arka Gdynia 21 40 (36-21)
2. GKS Tychy 21 40 (28-22)
3. Motor Lublin 21 38 (29-25)
4. Lechia Gdańsk 21 38 (31-18)
5. Wisła Kraków 21 34 (40-24)
6. Górnik Łęczna 21 34 (21-18)
7. Wisła Płock 21 33 (30-28)
8. Odra Opole 20 33 (24-20)
9. Miedź Legnica 21 32 (30-22)
10. GKS Katowice 21 30 (31-24)
11. KS Nieciecza 21 28 (34-28)
12. Znicz Pruszków 21 26 (16-24)
13. Stal Rzeszów 21 23 (28-36)
14. Chrobry Głogów 21 22 (20-34)
15. Resovia Rzeszów 21 22 (22-36)
16. Polonia Warszawa 21 19 (25-33)
17. Podbeskidzie Bielsko-Biała 21 17 (17-31)
18. Zagłębie Sosnowiec 20 10 (14-32)

Statystyki

12 Ángel Rodado (Wisła Kraków)
12 Łukasz Sekulski (Wisła Płock)
11 Karol Czubak (Arka Gdynia)
10 Olaf Kobacki (Arka Gdynia)
9 Kamil Drygas (Miedź Legnica)
9 Mikołaj Lebedyński (Chrobry Głogów)
9 Joan Angel Roman (Wisła Kraków)
8 Sebastian Bergier (GKS Katowice)
7 Andreja Prokić (Stal Rzeszów)
5 Hubert Adamczyk (Arka Gdynia)
5 Michał Bajdur (Polonia Warszawa)
5 Piotr Ceglarz (Motor Lublin)
5 Dawid Gojny (Arka Gdynia)
4 Jesus Alfaro (Wisła Kraków)
4 Jakub Antczak (Odra Opole)
4 Olaf Kobacki (Arka Gdynia)
10 Nemanja Nedić (GKS Tychy)
10 Adrian Purzycki (Odra Opole)
10 Jurij Tkaczuk (Znicz Pruszków)
9 Jakub Antczak (Odra Opole)
9 Jakub Budnicki (GKS Tychy)
9 Mehdi Lehaire (Miedź Legnica)
9 Iwan Żelizko (Lechia Gdańsk)
8 Michał Marcjanik (Arka Gdynia)

II liga 2023/2024

[ pełna tabela ]
1. Kotwica Kołobrzeg 21 40 (45-30)
2. KKS Kalisz 20 37 (33-18)
3. Pogoń Siedlce 20 33 (33-27)
4. Hutnik Kraków 21 31 (31-29)
5. Radunia Stężyca 20 31 (26-24)
6. Stal Stalowa Wola 20 30 (23-24)
7. Chojniczanka Chojnice 21 30 (29-28)
8. Lech II Poznań 21 29 (25-33)
9. Zagłębie II Lubin 21 29 (32-29)
10. Olimpia Elbląg 20 29 (26-24)
11. Skra Częstochowa 21 28 (28-24)
12. ŁKS II Łódź 21 28 (32-31)
13. Polonia Bytom 21 25 (25-30)
14. Stomil Olsztyn 20 24 (21-27)
15. Wisła Puławy 20 23 (29-31)
16. GKS Jastrzębie 20 22 (22-29)
17. Sandecja Nowy Sącz 20 18 (18-29)
18. Olimpia Grudziądz 20 17 (21-32)

Statystyki

15 Hubert Sobol (KKS Kalisz)
13 Jonathan Junior (Kotwica Kołobrzeg)
12 Mateusz Kuzimski (Radunia Stężyca)
9 Cezary Demianiuk (Pogoń Siedlce)
8 Tomasz Mikołajczak (Chojniczanka Chojnice)
8 Dawid Retlewski (Wisła Puławy)
8 Dawid Wolny (Polonia Bytom)
7 Michał Cywiński (Kotwica Kołobrzeg)
6 Damian Szuprytowski (Pogoń Siedlce)
5 Nestor Gordillo (KKS Kalisz)
5 Konrad Gutowski (Olimpia Grudziądz)
5 Paweł Kruszelnicki (Zagłębie II Lubin)
5 Deniss Rakels (Hutnik Kraków)
4 Daniel Dudziński (Zagłębie II Lubin)
4 Maciej Famulak (Olimpia Elbląg)
4 Tomasz Kaczmarek (Kotwica Kołobrzeg)
12 Przemysław Skałecki (Wisła Puławy)
9 Oskar Koprowski (ŁKS II Łódź)
9 Przemysław Lech (GKS Jastrzębie)
9 Wiktor Smoliński (KKS Kalisz)
9 Sebastian Szczytniewski (Chojniczanka Chojnice)
9 Łukasz Wiech (Wisła Puławy)
8 Miłosz Drąg (Hutnik Kraków)
8 Daniel Dudziński (Zagłębie II Lubin)

III liga, gr. I 2023/2024

[ pełna tabela ]
1. Legia II Warszawa 18 38 (39-17)
2. Pogoń Grodzisk Mazowiecki 18 38 (48-18)
3. GKS Bełchatów 18 36 (38-23)
4. Pelikan Łowicz 18 33 (28-14)
5. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 18 32 (38-23)
6. Lechia Tomaszów Mazowiecki 18 31 (32-28)
7. Unia Skierniewice 18 29 (35-27)
8. Broń Radom 18 29 (23-19)
9. Victoria Sulejówek 17 25 (21-22)
10. Warta Sieradz 18 20 (22-27)
11. Olimpia Zambrów 18 19 (24-25)
12. GKS Wikielec 17 19 (18-24)
13. Jagiellonia II Białystok 18 18 (26-29)
14. Concordia Elbląg 17 18 (21-37)
15. Mławianka Mława 17 14 (20-31)
16. Legionovia Legionowo 17 13 (16-38)
17. Pilica Białobrzegi 17 13 (16-44)
18. ŁKS Łomża 18 12 (18-37)

Statystyki

13 Bartosz Snopczyński (Lechia Tomaszów Mazowiecki)
13 Szymon Sołtysiński (Pelikan Łowicz)
10 Arkadiusz Ciach (Świt Nowy Dwór Mazowiecki)
9 Kamil Odolak (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)
9 Adam Ryczkowski (Legia II Warszawa)
8 Odilon Ngonda (Mławianka Mława)
7 Bartłomiej Bartosiak (GKS Bełchatów)
7 Oskar Kordykiewicz (GKS Wikielec)
9 Siergiej Napołow (GKS Bełchatów)
6 Kamil Huczko (Jagiellonia II Białystok)
6 Nikodem Niski (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)
5 Jakub Apolinarski (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)
5 Kamil Odolak (Pogoń Grodzisk Mazowiecki)
5 Kamil Sabiłło (Unia Skierniewice)
5 Marcin Szymczak (Broń Radom)
4 Patryk Kamiński (Świt Nowy Dwór Mazowiecki)
9 Krystian Adamiak (Warta Sieradz)
8 Stanisław Ławcewicz-Musialik (Victoria Sulejówek)
8 Andrij Yampol (Świt Nowy Dwór Mazowiecki)
8 Jan Ziółkowski (Legia II Warszawa)
7 Mateusz Broda (Świt Nowy Dwór Mazowiecki)
7 Dorian Buczek (Broń Radom)
7 Sebastian Cuch (Broń Radom)
7 Ivan Gurenko (Mławianka Mława)

III liga, gr. II 2023/2024

[ pełna tabela ]
1. Świt Skolwin 18 43 (38-10)
2. Elana Toruń 18 38 (31-12)
3. Zawisza Bydgoszcz 18 31 (37-20)
4. Vineta Wolin 17 30 (28-28)
5. Unia Swarzędz 18 30 (34-31)
6. Pogoń II Szczecin 18 29 (42-31)
7. Polonia Środa Wielkopolska 18 28 (29-28)
8. Cartusia Kartuzy 18 28 (41-24)
9. Pogoń Nowe Skalmierzyce 18 28 (32-27)
10. Gedania Gdańsk 18 28 (34-33)
11. Noteć Czarnków 17 26 (41-33)
12. Błękitni Stargard Szczeciński 18 24 (32-33)
13. Flota Świnoujście 18 23 (24-32)
14. Sokół Kleczew 18 22 (28-34)
15. Stolem Gniewino 17 15 (18-37)
16. Unia Solec Kujawski 17 10 (24-47)
17. GOSRiT Luzino 18 10 (24-51)
18. KP Starogard Gdański 18 10 (24-50)

Statystyki

16 Wiktor Kacprzak (Noteć Czarnków)
12 Daniel Kaczmarek (Pogoń Nowe Skalmierzyce)
10 Szymon Piekarski (Noteć Czarnków)
10 Maciej Rożnowski (Elana Toruń)
10 Dawid Szałecki (Cartusia Kartuzy)
10 Mateusz Wzięch (Sokół Kleczew)
9 Maciej Koziara (Zawisza Bydgoszcz)
9 Damian Niedojad (Błękitni Stargard Szczeciński)
5 Mateusz Góra (Elana Toruń)
5 Paweł Karbowiński (Elana Toruń)
5 Adam Nagórski (Vineta Wolin)
5 Jan Paczyński (Unia Swarzędz)
5 Yadegar Rostami (Pogoń II Szczecin)
5 Krystian Sanocki (Zawisza Bydgoszcz)
5 Łukasz Spławski (Unia Swarzędz)
4 Kamil Banaczek (Cartusia Kartuzy)
9 Maciej Liśkiewicz (Błękitni Stargard Szczeciński)
8 Daniel Górski (KP Starogard Gdański)
8 Nikodem Parulski (KP Starogard Gdański)
7 Fabian Burzyński (Unia Swarzędz)
7 Jędrzej Góral (Pogoń II Szczecin)
7 Przemysław Kostuch (GOSRiT Luzino)
7 Łukasz Kwaśnik (GOSRiT Luzino)
7 Kacper Pinkowski (Pogoń Nowe Skalmierzyce)

III liga, gr. III 2023/2024

[ pełna tabela ]
1. Rekord Bielsko-Biała 18 42 (44-18)
2. Śląsk II Wrocław 18 38 (44-20)
3. MKS Kluczbork 18 35 (30-17)
4. Karkonosze Jelenia Góra 18 32 (29-26)
5. Ślęza Wrocław 18 30 (39-32)
6. Górnik Polkowice 18 29 (31-27)
7. Lechia Zielona Góra 18 28 (29-25)
8. Pniówek Pawłowice Śląskie 18 26 (30-28)
9. LKS Goczałkowice-Zdrój 18 25 (25-18)
10. Górnik II Zabrze 18 24 (34-30)
11. Warta Gorzów 18 22 (24-34)
12. Gwarek Tarnowskie Góry 18 19 (20-28)
13. Odra Bytom Odrzański 18 19 (18-26)
14. Unia Turza Śląska 18 19 (24-33)
15. Carina Gubin 18 18 (21-31)
16. Stilon Gorzów Wielkopolski 18 18 (21-26)
17. LZS Starowice Dolne 18 11 (17-41)
18. Raków II Częstochowa 18 10 (22-42)

Statystyki

12 Daniel Świderski (Rekord Bielsko-Biała)
10 Dawid Hanzel (Pniówek Pawłowice Śląskie)
10 Marcin Przybylski (MKS Kluczbork)
9 Mateusz Baszak (Karkonosze Jelenia Góra)
9 Jakub Lutostański (Śląsk II Wrocław)
9 Denis Matuszewski (Carina Gubin)
8 Przemysław Mycan (Lechia Zielona Góra)
8 Paweł Wojciechowski (Ślęza Wrocław)
10 Tomasz Nowak (Rekord Bielsko-Biała)
6 Mikołaj Wawrzyniak (Ślęza Wrocław)
5 Miłosz Kurowski (Śląsk II Wrocław)
5 Jakub Lizakowski (Śląsk II Wrocław)
5 Krzysztof Napora (MKS Kluczbork)
5 Przemysław Szkatuła (Pniówek Pawłowice Śląskie)
5 Dawid Weis (Pniówek Pawłowice Śląskie)
5 Filip Wiśniewski (Stilon Gorzów Wielkopolski)
9 Piotr Majerczyk (Warta Gorzów)
9 Bartosz Zychowicz (LZS Starowice Dolne)
8 Adrian Bielawski (Warta Gorzów)
8 Kacper Chmielewski (Karkonosze Jelenia Góra)
8 Karol Fryzowicz (Górnik Polkowice)
8 Paweł Niemienionek (Karkonosze Jelenia Góra)
8 Bartłomiej Rakowski (LZS Starowice Dolne)
8 Sebastian Żukowski (Odra Bytom Odrzański)

III liga, gr. IV 2023/2024

[ pełna tabela ]
1. Wieczysta Kraków 18 41 (54-21)
2. Avia Świdnik 18 38 (40-19)
3. Chełmianka Chełm 18 32 (35-32)
4. Siarka Tarnobrzeg 17 32 (32-15)
5. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 18 32 (30-20)
6. Star Starachowice 18 31 (29-17)
7. Podlasie Biała Podlaska 18 30 (28-14)
8. Wiślanie Jaśkowice 18 26 (31-23)
9. Garbarnia Kraków 18 25 (27-28)
10. Unia Tarnów 18 25 (28-30)
11. Czarni Połaniec 18 24 (34-31)
12. Świdniczanka Świdnik 17 24 (27-29)
13. KS Wiązownica 18 22 (26-42)
14. Wisłoka Dębica 18 18 (18-30)
15. Sokół Sieniawa 18 14 (21-50)
16. Podhale Nowy Targ 18 13 (17-29)
17. Orlęta Radzyń Podlaski 18 11 (16-34)
18. Karpaty Krosno 18 10 (14-43)

Statystyki

14 Bartłomiej Korbecki (Chełmianka Chełm)
12 Manuel Torres (Wieczysta Kraków)
11 Sebastian Kwaczreliszwili (Sokół Sieniawa)
11 Adrian Paluchowski (Avia Świdnik)
9 Maciej Jankowski (Wieczysta Kraków)
9 Piotr Łazarz (Unia Tarnów)
9 Michał Zuber (Świdniczanka Świdnik)
8 Denis Favorov (Wieczysta Kraków)
8 Paweł Łysiak (Wieczysta Kraków)
8 Rafał Pietrzak (Wieczysta Kraków)
6 Karol Danielak (Wieczysta Kraków)
5 Michał Nawrot (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski)
5 Kamil Orlik (Siarka Tarnobrzeg)
4 Dmytro Avdeev (Podlasie Biała Podlaska)
4 Patryk Małecki (Avia Świdnik)
4 Marcin Pigiel (Podlasie Biała Podlaska)
8 Rafał Kursa (Avia Świdnik)
8 Krystian Mroczek (Chełmianka Chełm)
8 Paweł Ofiara (Chełmianka Chełm)
7 Damian Bawor (Czarni Połaniec)
7 Patryk Kapuściński (Podlasie Biała Podlaska)
7 Kacper Kawula (Podhale Nowy Targ)
7 Dawid Lisowski (Siarka Tarnobrzeg)
7 Piotr Łazarz (Unia Tarnów)

IV liga pomorska 2023/2024

[ pełna tabela ]
1. Jaguar Gdańsk 17 43 (54-17)
2. Gryf Słupsk 17 38 (44-24)
3. Bałtyk Gdynia 17 35 (33-17)
4. Grom Nowy Staw 17 33 (39-25)
5. Pomezania Malbork 17 30 (40-21)
6. Pogoń Lębork 17 29 (41-28)
7. Anioły Garczegorze 17 27 (34-31)
8. Gryf Wejherowo 17 27 (36-27)
9. Radunia II Stężyca 17 25 (31-27)
10. Powiśle Dzierzgoń 17 24 (23-24)
11. Chojniczanka II Chojnice 17 23 (32-36)
12. Supra Kwidzyn 17 20 (22-34)
13. Sparta Sycewice 17 16 (26-38)
14. Gedania II Gdańsk 17 15 (23-47)
15. MKS Władysławowo 17 13 (20-37)
16. Start Miastko 17 12 (24-46)
17. Arka II Gdynia 17 10 (23-35)
18. AS Kolbudy 17 9 (14-45)

Statystyki

20 Mateusz Borowski (Grom Nowy Staw)
13 Damian Wojda (Pogoń Lębork)
11 Przemysław Płotka (Jaguar Gdańsk)
11 Robert Wesołowski (Pomezania Malbork)
10 Paweł Czychowski (Jaguar Gdańsk)
10 Fabian Słowiński (Gryf Słupsk)
9 Michał Choszcz (Anioły Garczegorze)
9 Krzysztof Idzi (Gryf Wejherowo)
9 Cezary Gołubiński (MKS Władysławowo)
7 Maciej Gregorek (Anioły Garczegorze)
7 Marek Kwaśnik (MKS Władysławowo)
7 Daniel Piechowski (Gryf Słupsk)
7 Dominik Rycewicz (AS Kolbudy)
6 Igor Bogdański (Gedania II Gdańsk)
6 Bartlomiej Borowicz (Start Miastko)
6 Jacek Jadanowski (Jaguar Gdańsk)

IV liga kujawsko-pomorska 2023/2024

[ pełna tabela ]
1. Chemik Bydgoszcz 0 0 (0-0)
2. Chełminianka Chełmno 0 0 (0-0)
3. Cuiavia Inowrocław 0 0 (0-0)
4. Kujawianka Izbica Kujawska 0 0 (0-0)
5. Lech Rypin 0 0 (0-0)
6. Lider Włocławek 0 0 (0-0)
7. Noteć Łabiszyn 0 0 (0-0)
8. Orlęta Aleksandrów Kujawski 0 0 (0-0)
9. Pogoń Mogilno 0 0 (0-0)
10. Polonia Bydgoszcz 0 0 (0-0)
11. Pomorzanin Serock 0 0 (0-0)
12. Pomorzanin Toruń 0 0 (0-0)
13. Sparta Brodnica 0 0 (0-0)
14. Start Pruszcz 0 0 (0-0)
15. Tłuchovia Tłuchowo 0 0 (0-0)
16. Unia Wąbrzeźno 0 0 (0-0)
17. Wda Świecie 0 0 (0-0)
18. Łokietek Brześć Kujawski 0 0 (0-0)

Statystyki

1 Olaf Kobacki (Arka Gdynia)
1 Kasjan Lipkowski (Arka Gdynia)
1 Filip Marchwiński (Lech Poznań)
1 Patryk Stefański (Polonia Bytom)
1 Przemysław Stolc (Arka Gdynia)
1 Karol Czubak (Arka Gdynia)
1 Tomasz Gajda (Polonia Bytom)
1 Dino Hotić (Lech Poznań)
1 Olaf Kobacki (Arka Gdynia)
1 Kacper Skóra (Arka Gdynia)
1 Michał Bedronka (Polonia Bytom)
1 Barry Douglas (Lech Poznań)
1 Tomasz Gajda (Polonia Bytom)
1 Jesper Karlström (Lech Poznań)
1 Kasjan Lipkowski (Arka Gdynia)
1 Michał Marcjanik (Arka Gdynia)
1 Marcel Predenkiewicz (Arka Gdynia)
1 Jakub Wilczyński (Arka Gdynia)

2023/2024

2022/2023

2021/2022

2020/2021

2019/2020

2018/2019

2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2012-2013

2011/2012

2011-2012

2010/2011

2010-2011

2009/2010

2008/2009

2007/2008

2006/2007

2005/2006

2004/2005

2003/2004

2002/2003

2001/2002

2000/2001

1999/2000

1981-1982

1980-1981

1979-1980

1978-1979

1977-1978

1976-1977

1974-1975