Terminarz III liga, gr. II Sezon 2020/2021

wszystkie

 

 

1 Kolejka

Polonia Środa Wielkopolska
Sokół Kleczew
11:00 | 01.08.2020
Unia Swarzędz
Chemik Police
13:00 | 01.08.2020
Nielba Wągrowiec
Pogoń II Szczecin
17:00 | 01.08.2020
Gwardia Koszalin
Radunia Stężyca
17:00 | 01.08.2020
Flota Świnoujście
Unia Janikowo
17:00 | 01.08.2020
GKS Przodkowo
Bałtyk Koszalin
17:00 | 01.08.2020
KP Starogard Gdański
Jarota Jarocin
17:00 | 01.08.2020
Kotwica Kołobrzeg
Mieszko Gniezno
17:00 | 01.08.2020
Pomorzanin Toruń
Bałtyk Gdynia
17:00 | 01.08.2020
Świt Skolwin
Górnik Konin
17:00 | 02.08.2020
Gryf Wejherowo
Elana Toruń
17:00 | 02.09.2020

2 Kolejka

Chemik Police
Gwardia Koszalin
17:00 | 07.08.2020
GKS Przodkowo
Unia Swarzędz
15:00 | 08.08.2020
Górnik Konin
Gryf Wejherowo
17:00 | 08.08.2020
Jarota Jarocin
Kotwica Kołobrzeg
17:00 | 08.08.2020
Sokół Kleczew
Pomorzanin Toruń
17:00 | 08.08.2020
Flota Świnoujście
Pogoń II Szczecin
17:00 | 08.08.2020
Mieszko Gniezno
Nielba Wągrowiec
17:00 | 08.08.2020
Bałtyk Koszalin
Bałtyk Gdynia
17:00 | 08.08.2020
Radunia Stężyca
Świt Skolwin
15:00 | 09.08.2020
Unia Janikowo
Polonia Środa Wielkopolska
17:00 | 09.08.2020
Elana Toruń
KP Starogard Gdański
17:00 | 21.10.2020

3 Kolejka

Polonia Środa Wielkopolska
Pogoń II Szczecin
17:00 | 14.08.2020
Unia Swarzędz
Bałtyk Koszalin
13:00 | 15.08.2020
Gwardia Koszalin
GKS Przodkowo
17:00 | 15.08.2020
Gryf Wejherowo
Radunia Stężyca
17:00 | 15.08.2020
KP Starogard Gdański
Górnik Konin
17:00 | 15.08.2020
Kotwica Kołobrzeg
Elana Toruń
17:00 | 15.08.2020
Nielba Wągrowiec
Jarota Jarocin
17:00 | 15.08.2020
Flota Świnoujście
Mieszko Gniezno
17:00 | 15.08.2020
Bałtyk Gdynia
Sokół Kleczew
19:30 | 15.08.2020
Świt Skolwin
Chemik Police
16:00 | 16.08.2020
Pomorzanin Toruń
Unia Janikowo
16:00 | 16.09.2020

4 Kolejka

Bałtyk Koszalin
Sokół Kleczew
11:00 | 22.08.2020
Unia Swarzędz
Gwardia Koszalin
11:00 | 22.08.2020
Chemik Police
Gryf Wejherowo
15:00 | 22.08.2020
Jarota Jarocin
Flota Świnoujście
16:00 | 22.08.2020
Unia Janikowo
Bałtyk Gdynia
17:00 | 22.08.2020
Mieszko Gniezno
Polonia Środa Wielkopolska
17:00 | 22.08.2020
Elana Toruń
Nielba Wągrowiec
17:00 | 22.08.2020
Górnik Konin
Kotwica Kołobrzeg
17:00 | 22.08.2020
GKS Przodkowo
Świt Skolwin
18:00 | 22.08.2020
Pogoń II Szczecin
Pomorzanin Toruń
11:00 | 23.08.2020
Radunia Stężyca
KP Starogard Gdański
15:00 | 23.08.2020

5 Kolejka

Polonia Środa Wielkopolska
Jarota Jarocin
17:00 | 28.08.2020
Nielba Wągrowiec
Górnik Konin
15:00 | 29.08.2020
KP Starogard Gdański
Chemik Police
16:00 | 29.08.2020
Gwardia Koszalin
Bałtyk Koszalin
17:00 | 29.08.2020
Świt Skolwin
Unia Swarzędz
17:00 | 29.08.2020
Gryf Wejherowo
GKS Przodkowo
17:00 | 29.08.2020
Kotwica Kołobrzeg
Radunia Stężyca
17:00 | 29.08.2020
Flota Świnoujście
Elana Toruń
17:00 | 29.08.2020
Pomorzanin Toruń
Mieszko Gniezno
17:00 | 29.08.2020
Sokół Kleczew
Unia Janikowo
17:00 | 29.08.2020
Bałtyk Gdynia
Pogoń II Szczecin
19:30 | 29.08.2020

6 Kolejka

Pogoń II Szczecin
Sokół Kleczew
17:00 | 04.09.2020
Gwardia Koszalin
Świt Skolwin
17:00 | 04.09.2020
Bałtyk Koszalin
Unia Janikowo
11:00 | 05.09.2020
Unia Swarzędz
Gryf Wejherowo
13:00 | 05.09.2020
Chemik Police
Kotwica Kołobrzeg
14:00 | 05.09.2020
GKS Przodkowo
KP Starogard Gdański
14:00 | 05.09.2020
Mieszko Gniezno
Bałtyk Gdynia
17:00 | 05.09.2020
Jarota Jarocin
Pomorzanin Toruń
17:00 | 05.09.2020
Górnik Konin
Flota Świnoujście
17:00 | 05.09.2020
Radunia Stężyca
Nielba Wągrowiec
15:00 | 06.09.2020
Elana Toruń
Polonia Środa Wielkopolska
17:00 | 06.09.2020

7 Kolejka

Polonia Środa Wielkopolska
Górnik Konin
11:00 | 12.09.2020
KP Starogard Gdański
Unia Swarzędz
13:00 | 12.09.2020
Pomorzanin Toruń
Elana Toruń
13:00 | 12.09.2020
Świt Skolwin
Bałtyk Koszalin
16:00 | 12.09.2020
Kotwica Kołobrzeg
GKS Przodkowo
16:00 | 12.09.2020
Nielba Wągrowiec
Chemik Police
16:00 | 12.09.2020
Radunia Stężyca
Flota Świnoujście
16:00 | 12.09.2020
Sokół Kleczew
Mieszko Gniezno
16:00 | 12.09.2020
Unia Janikowo
Pogoń II Szczecin
16:00 | 12.09.2020
Gryf Wejherowo
Gwardia Koszalin
17:00 | 12.09.2020
Bałtyk Gdynia
Jarota Jarocin
19:30 | 12.09.2020

8 Kolejka

Bałtyk Koszalin
Pogoń II Szczecin
13:00 | 19.09.2020
GKS Przodkowo
Nielba Wągrowiec
13:00 | 19.09.2020
Unia Swarzędz
Kotwica Kołobrzeg
13:00 | 19.09.2020
Chemik Police
Flota Świnoujście
14:00 | 19.09.2020
Górnik Konin
Pomorzanin Toruń
15:00 | 19.09.2020
Świt Skolwin
Gryf Wejherowo
15:30 | 19.09.2020
Mieszko Gniezno
Unia Janikowo
16:00 | 19.09.2020
Elana Toruń
Bałtyk Gdynia
16:00 | 19.09.2020
Gwardia Koszalin
KP Starogard Gdański
16:00 | 19.09.2020
Jarota Jarocin
Sokół Kleczew
16:30 | 19.09.2020
Radunia Stężyca
Polonia Środa Wielkopolska
15:00 | 20.09.2020

9 Kolejka

Polonia Środa Wielkopolska
Chemik Police
16:00 | 25.09.2020
Nielba Wągrowiec
Unia Swarzędz
15:00 | 26.09.2020
Unia Janikowo
Jarota Jarocin
15:00 | 26.09.2020
Gryf Wejherowo
Bałtyk Koszalin
16:00 | 26.09.2020
KP Starogard Gdański
Świt Skolwin
16:00 | 26.09.2020
Kotwica Kołobrzeg
Gwardia Koszalin
16:00 | 26.09.2020
Flota Świnoujście
GKS Przodkowo
16:00 | 26.09.2020
Pomorzanin Toruń
Radunia Stężyca
16:00 | 26.09.2020
Sokół Kleczew
Elana Toruń
16:00 | 26.09.2020
Bałtyk Gdynia
Górnik Konin
19:30 | 26.09.2020
Pogoń II Szczecin
Mieszko Gniezno
11:00 | 27.09.2020

10 Kolejka

Unia Swarzędz
Flota Świnoujście
13:00 | 03.10.2020
Chemik Police
Pomorzanin Toruń
14:00 | 03.10.2020
GKS Przodkowo
Polonia Środa Wielkopolska
14:00 | 03.10.2020
Górnik Konin
Sokół Kleczew
15:00 | 03.10.2020
Radunia Stężyca
Bałtyk Gdynia
15:00 | 03.10.2020
Gwardia Koszalin
Nielba Wągrowiec
15:00 | 03.10.2020
Świt Skolwin
Kotwica Kołobrzeg
15:00 | 03.10.2020
Gryf Wejherowo
KP Starogard Gdański
15:00 | 03.10.2020
Bałtyk Koszalin
Mieszko Gniezno
12:00 | 04.10.2020
Elana Toruń
Unia Janikowo
20:08 | 04.10.2020
Jarota Jarocin
Pogoń II Szczecin
15:30 | 21.10.2020

11 Kolejka

Pomorzanin Toruń
GKS Przodkowo
13:00 | 10.10.2020
Mieszko Gniezno
Jarota Jarocin
14:00 | 10.10.2020
KP Starogard Gdański
Bałtyk Koszalin
15:00 | 10.10.2020
Nielba Wągrowiec
Świt Skolwin
15:00 | 10.10.2020
Polonia Środa Wielkopolska
Unia Swarzędz
15:00 | 10.10.2020
Sokół Kleczew
Radunia Stężyca
15:00 | 10.10.2020
Unia Janikowo
Górnik Konin
15:00 | 10.10.2020
Bałtyk Gdynia
Chemik Police
19:30 | 10.10.2020
Kotwica Kołobrzeg
Gryf Wejherowo
17:00 | 21.11.2020
Pogoń II Szczecin
Elana Toruń
12:00 | 02.12.2020
Flota Świnoujście
Gwardia Koszalin
12:00 | 05.12.2020

12 Kolejka

Bałtyk Koszalin
Jarota Jarocin
12:00 | 17.10.2020
Unia Swarzędz
Pomorzanin Toruń
13:00 | 17.10.2020
Elana Toruń
Mieszko Gniezno
14:00 | 17.10.2020
Chemik Police
Sokół Kleczew
14:00 | 17.10.2020
GKS Przodkowo
Bałtyk Gdynia
14:00 | 17.10.2020
Gwardia Koszalin
Polonia Środa Wielkopolska
14:00 | 17.10.2020
Górnik Konin
Pogoń II Szczecin
15:00 | 17.10.2020
KP Starogard Gdański
Kotwica Kołobrzeg
15:00 | 17.10.2020
Radunia Stężyca
Unia Janikowo
14:00 | 18.10.2020
Świt Skolwin
Flota Świnoujście
15:00 | 18.10.2020
Gryf Wejherowo
Nielba Wągrowiec
14:00 | 04.11.2020

13 Kolejka

Pomorzanin Toruń
Gwardia Koszalin
13:00 | 24.10.2020
Sokół Kleczew
GKS Przodkowo
13:00 | 24.10.2020
Nielba Wągrowiec
KP Starogard Gdański
14:00 | 24.10.2020
Unia Janikowo
Chemik Police
14:00 | 24.10.2020
Mieszko Gniezno
Górnik Konin
14:00 | 24.10.2020
Flota Świnoujście
Gryf Wejherowo
15:00 | 24.10.2020
Jarota Jarocin
Elana Toruń
15:00 | 24.10.2020
Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Koszalin
17:00 | 24.10.2020
Pogoń II Szczecin
Radunia Stężyca
11:00 | 25.10.2020
Polonia Środa Wielkopolska
Świt Skolwin
14:00 | 25.10.2020
Bałtyk Gdynia
Unia Swarzędz
19:30 | 25.10.2020

14 Kolejka

Kotwica Kołobrzeg
Nielba Wągrowiec
18:00 | 30.10.2020
Bałtyk Koszalin
Elana Toruń
12:00 | 31.10.2020
Chemik Police
Pogoń II Szczecin
13:00 | 31.10.2020
Unia Swarzędz
Sokół Kleczew
13:00 | 31.10.2020
KP Starogard Gdański
Flota Świnoujście
13:00 | 31.10.2020
Górnik Konin
Jarota Jarocin
14:00 | 31.10.2020
Radunia Stężyca
Mieszko Gniezno
14:00 | 31.10.2020
Gwardia Koszalin
Bałtyk Gdynia
14:00 | 31.10.2020
Gryf Wejherowo
Polonia Środa Wielkopolska
14:00 | 31.10.2020
GKS Przodkowo
Unia Janikowo
13:00 | 04.11.2020
Świt Skolwin
Pomorzanin Toruń
12:00 | 06.12.2020

15 Kolejka

Unia Janikowo
Unia Swarzędz
12:00 | 07.11.2020
Nielba Wągrowiec
Bałtyk Koszalin
13:00 | 07.11.2020
Sokół Kleczew
Gwardia Koszalin
13:00 | 07.11.2020
Flota Świnoujście
Kotwica Kołobrzeg
14:00 | 07.11.2020
Mieszko Gniezno
Chemik Police
14:00 | 07.11.2020
Jarota Jarocin
Radunia Stężyca
14:00 | 07.11.2020
Pogoń II Szczecin
GKS Przodkowo
11:00 | 08.11.2020
Pomorzanin Toruń
Gryf Wejherowo
12:00 | 08.11.2020
Polonia Środa Wielkopolska
KP Starogard Gdański
13:00 | 25.11.2020
Elana Toruń
Górnik Konin
15:00 | 25.11.2020
Bałtyk Gdynia
Świt Skolwin
15:00 | 28.11.2020

16 Kolejka

Bałtyk Koszalin
Górnik Konin
11:00 | 11.11.2020
Kotwica Kołobrzeg
Polonia Środa Wielkopolska
11:00 | 11.11.2020
Chemik Police
Jarota Jarocin
13:00 | 11.11.2020
GKS Przodkowo
Mieszko Gniezno
13:00 | 11.11.2020
Unia Swarzędz
Pogoń II Szczecin
13:00 | 11.11.2020
Gwardia Koszalin
Unia Janikowo
13:00 | 11.11.2020
Gryf Wejherowo
Bałtyk Gdynia
13:00 | 11.11.2020
Nielba Wągrowiec
Flota Świnoujście
13:00 | 11.11.2020
Świt Skolwin
Sokół Kleczew
13:30 | 11.11.2020
Radunia Stężyca
Elana Toruń
13:00 | 21.11.2020
KP Starogard Gdański
Pomorzanin Toruń
13:00 | 28.11.2020

17 Kolejka

Sokół Kleczew
Gryf Wejherowo
11:00 | 14.11.2020
Pogoń II Szczecin
Gwardia Koszalin
11:00 | 14.11.2020
Flota Świnoujście
Bałtyk Koszalin
13:00 | 14.11.2020
Polonia Środa Wielkopolska
Nielba Wągrowiec
13:00 | 14.11.2020
Mieszko Gniezno
Unia Swarzędz
13:00 | 14.11.2020
Górnik Konin
Radunia Stężyca
13:00 | 14.11.2020
Jarota Jarocin
GKS Przodkowo
14:00 | 14.11.2020
Pomorzanin Toruń
Kotwica Kołobrzeg
18:00 | 14.11.2020
Unia Janikowo
Świt Skolwin
13:00 | 21.11.2020
Bałtyk Gdynia
KP Starogard Gdański
17:00 | 21.11.2020
Elana Toruń
Chemik Police
13:00 | 29.11.2020

18 Kolejka

Bałtyk Koszalin
Radunia Stężyca
11:00 | 06.03.2021
Unia Swarzędz
Jarota Jarocin
13:00 | 06.03.2021
Gwardia Koszalin
Mieszko Gniezno
13:00 | 06.03.2021
Chemik Police
Górnik Konin
14:00 | 06.03.2021
Gryf Wejherowo
Unia Janikowo
14:00 | 06.03.2021
KP Starogard Gdański
Sokół Kleczew
14:00 | 06.03.2021
Flota Świnoujście
Polonia Środa Wielkopolska
14:00 | 06.03.2021
Świt Skolwin
Pogoń II Szczecin
14:30 | 06.03.2021
Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Gdynia
15:00 | 06.03.2021
Nielba Wągrowiec
Pomorzanin Toruń
15:00 | 06.03.2021
GKS Przodkowo
Elana Toruń
11:00 | 07.03.2021

19 Kolejka

Radunia Stężyca
Chemik Police
11:00 | 13.03.2021
Unia Janikowo
KP Starogard Gdański
12:00 | 13.03.2021
Górnik Konin
GKS Przodkowo
12:00 | 13.03.2021
Mieszko Gniezno
Świt Skolwin
14:00 | 13.03.2021
Polonia Środa Wielkopolska
Bałtyk Koszalin
15:00 | 13.03.2021
Sokół Kleczew
Kotwica Kołobrzeg
15:00 | 13.03.2021
Jarota Jarocin
Gwardia Koszalin
15:30 | 13.03.2021
Bałtyk Gdynia
Nielba Wągrowiec
17:00 | 13.03.2021
Elana Toruń
Unia Swarzędz
17:00 | 13.03.2021
Pomorzanin Toruń
Flota Świnoujście
11:00 | 14.03.2021
Pogoń II Szczecin
Gryf Wejherowo
11:00 | 14.03.2021

20 Kolejka

Bałtyk Koszalin
Chemik Police
11:00 | 20.03.2021
Kotwica Kołobrzeg
Unia Janikowo
11:00 | 20.03.2021
GKS Przodkowo
Radunia Stężyca
13:00 | 20.03.2021
Unia Swarzędz
Górnik Konin
13:00 | 20.03.2021
Gwardia Koszalin
Elana Toruń
14:00 | 20.03.2021
Gryf Wejherowo
Mieszko Gniezno
14:00 | 20.03.2021
Flota Świnoujście
Bałtyk Gdynia
14:00 | 20.03.2021
KP Starogard Gdański
Pogoń II Szczecin
15:00 | 20.03.2021
Nielba Wągrowiec
Sokół Kleczew
15:00 | 20.03.2021
Polonia Środa Wielkopolska
Pomorzanin Toruń
15:00 | 20.03.2021
Świt Skolwin
Jarota Jarocin
16:15 | 20.03.2021

21 Kolejka

Elana Toruń
Świt Skolwin
19:30 | 26.03.2021
Pomorzanin Toruń
Bałtyk Koszalin
14:00 | 27.03.2021
Bałtyk Gdynia
Polonia Środa Wielkopolska
14:00 | 27.03.2021
Sokół Kleczew
Flota Świnoujście
14:00 | 27.03.2021
Unia Janikowo
Nielba Wągrowiec
14:00 | 27.03.2021
Pogoń II Szczecin
Kotwica Kołobrzeg
14:00 | 27.03.2021
Mieszko Gniezno
KP Starogard Gdański
14:00 | 27.03.2021
Jarota Jarocin
Gryf Wejherowo
14:00 | 27.03.2021
Górnik Konin
Gwardia Koszalin
14:00 | 27.03.2021
Radunia Stężyca
Unia Swarzędz
14:00 | 27.03.2021
Chemik Police
GKS Przodkowo
14:00 | 27.03.2021

22 Kolejka

Radunia Stężyca
Pogoń II Szczecin
13:00 | 07.04.2021
Elana Toruń
KP Starogard Gdański
16:00 | 07.04.2021
Polonia Środa Wielkopolska
GKS Przodkowo
17:00 | 07.04.2021
Świt Skolwin
Bałtyk Gdynia
17:15 | 07.04.2021

23 Kolejka

Sokół Kleczew
Górnik Konin
12:00 | 10.04.2021
Radunia Stężyca
Świt Skolwin
13:00 | 10.04.2021
Pomorzanin Toruń
Unia Swarzędz
13:00 | 10.04.2021
Chemik Police
Bałtyk Koszalin
14:00 | 10.04.2021
Flota Świnoujście
Nielba Wągrowiec
14:00 | 10.04.2021
Unia Janikowo
Gryf Wejherowo
15:00 | 10.04.2021
GKS Przodkowo
Elana Toruń
17:00 | 10.04.2021
Mieszko Gniezno
Kotwica Kołobrzeg
17:00 | 10.04.2021
Jarota Jarocin
Gwardia Koszalin
17:00 | 10.04.2021
Pogoń II Szczecin
KP Starogard Gdański
11:00 | 11.04.2021
Bałtyk Gdynia
Polonia Środa Wielkopolska
14:30 | 11.04.2021