Jakub Staniszewski rozegrał 76 minut w meczu towarzyskiego turnieju w Hiszpanii, w którym reprezentacja Polski do lat 17 wygrała z Czechami 3:0.

W spotkaniu rozgrywanym na stadionie Campo de Futbol w hiszpańskim Polop środkowy pomocnik został desygnowany do boju przez Dariusza Gęsiora w podstawowej jedenastce. Na placu gry spędził 76 minut, a zastąpił go Adam Chojecki z Mazura Karczew. Biało-czerwoni triumfowali 3:0, a gole dla naszej drużyny strzelali Kacper Śmiglewski z Polonii Warszawa (dwie) i Kacper Masiak z Zagłębia Lubin. Kolejną rywalizację zawodnicy Gęsiora stoczą w poniedziałek, a ich przeciwnikiem będzie Norwegia.

Jakubowi gratulujemy występu w narodowych barwach i życzymy powodzenia w dalszej fazie hiszpańskiego zgrupowania.