Jakub Staniszewski rozegrał 80 minut w meczu towarzyskiego turnieju w Hiszpanii, w którym reprezentacja Polski do lat U-17 przegrała z Meksykiem 3:4.

W spotkaniu rozgrywanym na stadionie Campo de Futbol w hiszpańskiej Altei środkowy pomocnik został desygnowany do boju przez Dariusza Gęsiora w podstawowej jedenastce. Na placu gry spędził 80 minut. Biało-czerwoni po 50 minutach prowadzili 3:1, by ostatecznie polec 3:4 po dwóch bramkach straconych w samej końcówce - w 89. minucie i doliczonym czasie gry. Gole dla Polaków strzelali Kacper Masiak z Zagłębia Lubin, Kacper Przybyłko z Wisły Kraków i Tomasz Walczak z Wisły Płock. Kolejną rywalizację zawodnicy Gęsiora stoczą w sobotę, a ich przeciwnikiem będą Czechy.

Jakubowi gratulujemy występu w narodowych barwach i życzymy powodzenia w dalszej fazie hiszpańskiego zgrupowania.