FC Midtjylland - Randers FC 2:1 (Onuachu 19', Borring 53' - Pourié 21')

Midtjylland: Jesper Hansen - Rasmus Nissen, Kian Hansen, Zsolt Korcsmár, Filip Novák - Simon Kroon (62' Rilwan Hassan), Janus Drachmann, Tim Sparv, Alexander Sørloth, Jonas Borring (61' Gustav Wikheim) - Paul Onuachu (76' Jakob Poulsen)

Trener Jess Thorup w meczu 3. kolejki duńskiej ekstraklasy dał odpocząć kilku zawodnikom z podstawowego składu z meczu z Arką. Na  ławce zasiedli m.in. strzelcy goli przeciwko Arce - Rilwan Hassan i Marc Dal Hende, a także kapitan Jakob Poulsen. Midtjylland prowadziło po golu rosłego Onuachu, który faulował bramkarza Randers (sędzia nie odgwizdał jednak przewinienia), a potem wbił piłkę pod poprzeczkę. Rywale wyrównali niespełna dwie minuty później. Świetnym wyrzutem popisał się bramkarz Randers, goście wyszli trzema zawodnikami i po podaniu z prawej strony piłkę do bramki z bliskiej odległości wbił Pourie. Wynik 1:1 utrzymał się do przerwy. Osiem minut po wznowieniu gry prowadzenie gospodarzom dał Jonas Borring, uderzając piłkę głową po dośrodkowaniu z prawej strony. Czwartkowi rywale Arki zanotowali drugie zwycięstwo w lidze w tym sezonie.