Jakub Tecław

03-07-1999 (lat 23)
Polska
Obrońca
Sezon Rozgrywki Drużyna podst z ławki czas  
2022/2023 II Liga Stomil Olsztyn 19 1710 min 8 1 2 Zobacz szczegóły »
2021/2022 I liga Stomil Olsztyn 18 7 1571 min 1 3 Zobacz szczegóły »
2020/2021 I liga Stomil Olsztyn 1 10 244 min 1 Zobacz szczegóły »
2019/2020 I liga Stomil Olsztyn 16 3 1299 min 1 1 Zobacz szczegóły »
2018/2019 III liga, gr. I Ruch Wysokie Mazowieckie 32 1 2881 min 3 2 Zobacz szczegóły »

III liga, gr. I 2018/2019 Ruch Wysokie Mazowieckie

 

mecze: 33
Podstawowy: 32
Z ławki: 1
Czas na boisku: 2881 min
3
0
0
2

 

Kolejka Mecz Podst z ławki czas
1 Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 2 Lechia Tomaszów Mazowiecki (szczegóły) 17:00 11-08-2018 P 90
2 Ursus Warszawa 1 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie (szczegóły) 17:00 15-08-2018 Z 90
3 Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 0 Unia Skierniewice (szczegóły) 17:00 19-08-2018 Z 28
4 Sokół Aleksandrów Łódzki 3 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie (szczegóły) 17:00 25-08-2018 P 90
5 Ruch Wysokie Mazowieckie 3 - 5 Legionovia Legionowo (szczegóły) 17:00 02-09-2018 P
6 Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 5 Broń Radom (szczegóły) 17:00 05-09-2018 P 90
7 Polonia Warszawa 2 - 3 Ruch Wysokie Mazowieckie (szczegóły) 18:00 09-09-2018 Z 90
8 Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 2 Pelikan Łowicz (szczegóły) 17:00 16-09-2018 P 90
9 Olimpia Zambrów 1 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie (szczegóły) 15:00 22-09-2018 R 90
10 Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 3 Sokół Ostróda (szczegóły) 17:00 30-09-2018 P 90
Kolejka Mecz Podst z ławki czas
11 Znicz Biała Piska 2 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie (szczegóły) 15:00 06-10-2018 P 90
12 Ruch Wysokie Mazowieckie 2 - 0 ŁKS Łomża (szczegóły) 17:00 14-10-2018 Z 90
13 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie (szczegóły) 17:00 20-10-2018 P 90
14 Ruch Wysokie Mazowieckie 2 - 4 Huragan Morąg (szczegóły) 16:00 27-10-2018 P 90
15 Mazur Ełk 2 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie (szczegóły) 13:00 03-11-2018 R 90
16 Ruch Wysokie Mazowieckie 3 - 2 Victoria Sulejówek (szczegóły) 16:00 10-11-2018 Z 90
17 Legia II Warszawa 4 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie (szczegóły) 12:00 18-11-2018 P 90
18 Lechia Tomaszów Mazowiecki 2 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie (szczegóły) 11:00 17-03-2019 P 83 1
19 Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 1 Ursus Warszawa (szczegóły) 16:00 24-03-2019 R 70
20 Unia Skierniewice 0 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie (szczegóły) 15:00 30-03-2019 Z 90 1
Kolejka Mecz Podst z ławki czas
21 Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 2 Sokół Aleksandrów Łódzki (szczegóły) 16:00 07-04-2019 P 90
22 Legionovia Legionowo 4 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie (szczegóły) 16:00 14-04-2019 P 90 1
23 Broń Radom 1 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie (szczegóły) 18:00 19-04-2019 Z 90
24 Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 0 Polonia Warszawa (szczegóły) 16:00 28-04-2019 R 90
25 Pelikan Łowicz 1 - 0 Ruch Wysokie Mazowieckie (szczegóły) 11:15 05-05-2019 P 90
26 Ruch Wysokie Mazowieckie 2 - 3 Olimpia Zambrów (szczegóły) 17:00 11-05-2019 P 90 1
27 Sokół Ostróda 2 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie (szczegóły) 18:00 15-05-2019 P 90
28 Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 0 Znicz Biała Piska (szczegóły) 16:00 19-05-2019 Z 90
29 ŁKS Łomża 0 - 3 Ruch Wysokie Mazowieckie (szczegóły) 17:00 25-05-2019 Z 90
30 Ruch Wysokie Mazowieckie 2 - 1 Świt Nowy Dwór Mazowiecki (szczegóły) 16:00 02-06-2019 Z 90 1
Kolejka Mecz Podst z ławki czas
31 Huragan Morąg 2 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie (szczegóły) 17:00 08-06-2019 P 90
32 Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 3 Mazur Ełk (szczegóły) 17:00 15-06-2019 P 90
33 Victoria Sulejówek 2 - 2 Ruch Wysokie Mazowieckie (szczegóły) 18:00 19-06-2019 R 90
34 Ruch Wysokie Mazowieckie 1 - 1 Legia II Warszawa (szczegóły) 17:00 22-06-2019 R 90