Olaf Kobacki wystąpił w reprezentacji Polski U-20 w przegranym 0:2 meczu turnieju Elite League z Włochami.

Spotkanie rozgrywane na Stadionie Miejskim w Łomży było pierwszym starciem w ramach Elite League 2021/2022. Kobacki został desygnowany do boju przez Miłosza Stępińskiego od pierwszej minuty i został zmieniony w przerwie przez Dawida Kocyłę z Wisły Płock. Polacy przegrywali wtedy już 0:2 i taki wynik utrzymał się do końcowego gwizdka arbitra Łukasza Kuźmy. W turnieju oprócz biało-czerwonych i Squadra Azzurra uczestniczą jeszcze Niemcy, Rumunia, Anglia, Norwegia, Portugalia i Czechy. Kolejne spotkanie podopieczni Stępińskiego rozegrają w najbliższy wtorek o 12:00. Będzie to wyjazdowa potyczka z Portugalczykami w Alges.

Olafowi gratulujemy występu w narodowych barwach i życzymy powodzenia w dalszej fazie zgrupowania.