Czechy - Polska 3:3 (Ladra 31', Hašek 33', 64' - Mandrysz 43', Jagiełło 79', 82' k)

Czechy: Martin Jedlička - Denis Granečný, Josef Kvída, Matěj Chaluš, Michal Surzyn - Jan Vodháněl (77 Jakub Janetzký), Filip Havelka, Filip Hašek (67 Daniel Mareček), Michal Hlavatý (67 Ondřej Šašinka), Tomáš Ladra - Daniel Turyna (77 Karsten Ayong)
Polska: Marcin Staniszewski - Ernest Dzięcioł, Sebastian Chruściel, Dominik Jończy, Mateusz Hołownia - Paweł Mandrysz (67' Denis Gojko), Piotr Kwaśniewski, Sebastian Milewski, Filip Jagiełło, Adam Ryczkowski - Artur Siemaszko (77' Michał Żebrakowski)

Podopieczni Dariusza Gęsiora rozegrali swoje trzecie spotkanie w ramach rozgrywek Elite League, które zastąpiły wcześniejszy Turniej Czterech Narodów. Polacy przegrywali do przerwy 1:2, a gola dla biało-czerwonych strzelił Paweł Mandrysz. W drugiej połowie Czesi dołożyli trzeciego gola. W 77. minucie na murawie pojawił się Michał Żebrakowski, który zmienił Artura Siemaszkę. Dwie minuty później Filip Jagiełło zdobył drugą bramkę dla Polski, a na osiem minut przed końcem wykorzystał rzut karny doprowadzając do remisu.

Polacy mają na koncie dwa punkty zdobyte w trzech spotkaniach. 9 października o 14:00 w Grodzisku Wielkopolskim zmierzą się z Holandią.